Кількість аварій на тепломережах у Києві взимку цього року приблизно відповідає аналогічному періоду попереднього – КМДА

13:19, 03 лютого 2017

Київ. 3 лютого. УНІАН. З початку опалювального періоду в Києві зафіксовано понад 2,7 тис. пошкоджень тепломереж, що приблизно відповідає рівню аналогічного періоду попереднього року.

Як передає кореспондент УНІАН, про це йшлося сьогодні на розширеному засіданні колегії Київської міської держадміністрації, яка розглядала питання щодо стану проходження опалювального періоду 2016–2017 р.

«Опалювальний сезон був розпочатий вчасно і відбувається без надзвичайних ситуацій. Усі системи життєзабезпечення працюють безперебійно. Проблеми, звичайно, є. Але ми намагаємося оперативно їх усувати», – зазначив головуючий на засіданні мер столиці Віталій Кличко.

Він зауважив, що для ліквідації пошкоджень та технологічних порушень теплових мереж були створені аварійно-відновлювальні бригади, які працюють у цілодобовому режимі.

«З початку опалювального періоду міською диспетчерською службою КП «Київжитлоспецексплуатація» було зафіксовано понад 2 тис. 717 пошкоджень, унаслідок яких від опалення було відключено майже 7 тис. 482 житлових будинки. За аналогічний опалювальний період 2015–2016 років було зафіксовано 2 тис. 884 пошкодження – унаслідок чого було відключено від теплопостачання 8 тис. 840 житлових будинків», – сказав він.

Мер нагадав, що в столиці створено спеціальну інспекцію, яка реагує на скарги киян щодо якості послуг та нарахувань за них.

За його словами, усі скарги киян матимуть оперативну реакцію столичної влади.

«Таких скарг лише в цьому році вже понад 200. І, запевняю, що всі вони будуть розглянуті й буде належна реакція. І висновки теж», – запевнив Кличко.