У Рівному учасника терористичної організації «ЛНР» засуджено до трьох років тюрми

13:14, 03 лютого 2017

Рівне. 3 лютого. УНІАН. Колегією суддів Рівненського міського суду 40-річного жителя Луганщини за участь у терористичній організації «ЛНР» 2 лютого засуджено до трьох років позбавлення волі.

Як повідомила кореспонденту УНІАН прес-секретар прокуратури Рівненської області Людмила Суржук, державним обвинувачем доведено в суді, що чоловік у січні 2015 року вступив до терористичної організації «Луганська народна республіка» та упродовж одного місяця перебував у її складі на території Слов'яносербського району Луганської області. Проте, у зв’язку із незадовільним грошовим забезпеченням, добровільно вийшов з терористичної організації.

Чоловіка затримали працівники УСБУ в Рівненській області в жовтні 2015 року під час перетину державного кордону Білорусі з Україною та спроби проникнення на територію Рівненської області.

Враховуючи, що чоловік безпосередньої участі в бойових діях проти Збройних сил України не брав, а також те, що під час досудового розслідування щиро розкаявся, співпрацював з органами слідства та надав інформацію щодо інших членів терористичної організації «ЛНР», судом прийнято рішення про застосування покарання нижчого, ніж передбачено санкцією інкримінованої йому статті - ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації) Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до п'ятнадцяти років.

Згідно із вироком суду, чоловікові призначено покарання у вигляді 3 років позбавлення волі.