Бойовики з початку загострення ситуації випустили по позиціях ЗСУ в районі Авдіївки 6 тис. снарядів

13:07, 03 лютого 2017

Київ. 3 лютого. УНІАН. Терористи за період активних бойових дій в районі Авдіївки здійснили близько 40 довготривалих обстрілів українських позицій і випустили близько 6 тис. снарядів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив заступник начальника Об'єднаного оперативного штабу ЗСУ генерал-майор Андрій Цвєтков під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо ситуації в м. Авдіївка.

За його словами, обстановка в зоні АТО в районі Авдіївки "набула стану загострення".

"НЗФ здійснили спроби провести наступальні дії та вибити підрозділи ЗСУ із займаних позицій. Організованими діями наших підрозділів противник не досягнув успіху і поніс втрати", - сказав він.

За його словами, за останні дні активних бойових дій в районі Авдіївки загинули 10 українських бійців, 66 зазнали поранень.

"По підрозділах Збройних сил України противник здійснив близько 40 довготривалих обстрілів наших позицій і випустив близько 6 тисяч снарядів. За визначений період втрати військовослужбовців ЗСУ склали: безповоротні 10 осіб, поранених - 66", - повідомив Цвєтков.

Як повідомляв УНІАН, російські війська і контрольовані РФ бойовики на Донбасі з 29 січня почали масовані обстріли Авдіївки, використовуючи важку артилерію та системи «Град» і танки.

30 січня в результаті обстрілу було пошкоджено ЛЕП і припинено електропостачання та водопостачання міста, а також Авдіївського коксохіму і Донецької фільтрувальної станції.