На Сумщині суд оштрафував на 25,5 тис. грн прикордонника, який за хабар пропустив через кордон іноземців

11:17, 03 лютого 2017

Київ. 3 лютого. УНІАН. На Сумщині суд оштрафував на 25,5 тис. грн прикордонника, який за 5 тис. грн хабара незаконно пропустив через державний кордон України чотирьох іноземців.

Як повідомили УНІАН у прес-службі військової прокуратури Центрального регіону України, відповідний вирок виніс Глухівський міськрайонний суд Сумської області, розглянувши кримінальне провадження за обвинуваченням у хабарництві інспектора прикордонної служби «Шалигіне» ім. Петра Калнишевського Сумського прикордонного загону.

«Установлено, що старший прапорщик одержав від громадянки неправомірну вигоду в розмірі 5000 гривень за незаконний пропуск через державний кордон України чотирьох громадян з Узбекистану, Казахстану та Узбекистану, а також оформлення відповідних документів для них», - зазначається в повідомленні.

За даними прокуратури, обвинувачем надано суду беззаперечні докази, зібрані під час досудового слідства, а також правоохоронець повністю визнав свою вину і щиро каявся у вчиненому.

«Суд визнав прикордонника винним за ч. 1 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди) та призначив максимальне покарання, що передбачене санкцією статті - штрафу 25500 гривень з позбавленням права обіймати посади у Державній прикордонній службі, що пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих обов’язків строком на 2 роки», - йдеться в повідомленні.