З початку проведення АТО статус учасника бойових дій отримали понад 192 тис. військовослужбовців – Міноборони

11:01, 03 лютого 2017

Київ. 3 лютого. УНІАН. З початку проведення антитерористичної операції на сході України статус учасника бойових дій отримали понад 192 тис. військовослужбовців.

Як передає кореспондент УНІАН, про це під час брифінгу повідомив речник Міністерства оборони Дмитро Гуцуляк.

«Статус учасника бойових дій набуло 192 тис. 688 військовослужбовців і працівників Збройних сил України – учасників АТО», – повідомив він.

Гуцуляк також зазначив, що захисники України продовжують отримувати нагороди за мужність і самовідданість, виявлені під час проведення АТО.

«Цього тижня президент України відзначив високими державними нагородами військовослужбовців ЗСУ, які проявили героїзм під час бойових дій у районі Авдіївки. За особисту мужність і самовідданість, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України та вірність військовій присязі нагородами відзначено 48 офіцерів, сержантів і солдатів ЗСУ. Більшість із них і зараз перебувають на бойових позиціях», – наголосив речник.

Він також нагадав, що звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» присвоєно посмертно захиснику Авдіївки заступнику командира механізованого батальйону 72 окремої механізованої бригади капітану Андрію Кизилу.

Ще 86 учасників антитерористичної операції отримали відзнаки Міністерства оборони та близько 500 набули статус учасника бойових дій.

Всього з початку АТО відзнаками Міністерства оборони нагороджено 36 тис. 300 військовослужбовців і працівників ЗСУ, понад 12,5 тис. захисників відзначено державними нагородами.