Укргідрометцентр оголосив значний рівень лавинної небезпеки у трьох західних областях та попередив про мокрий сніг і сильний туман в Україні

10:14, 03 лютого 2017

Київ. 3 лютого. УНІАН. У горах Івано-Франківської, Чернівецької та Львівської областей оголошується значний (3-й) рiвень лавинної небезпеки.

За інформацією Укргідрометцентру, у гiрських районах Закарпатської області 3 лютого зберігається значний рiвень лавинної небезпеки, на території області iснує загроза зсувiв снiгу на дороги.

3 лютого в Карпатах та на Закарпатті сильні опади, пориви вітру 15-20м/с ; в Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Чернівецькій, Хмельницькій, Тернопільській, Рівненській, Волинській, Житомирській, Київській, Чернігівській, Сумській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Полтавській та Дніпропетровській областях ожеледь, налипання мокрого снігу.

В Україні, окрім північних областей, вночі та вранці туман, видимість 200-500 м. В Україні, окрім півдня, на дорогах ожеледиця.

По Києву 3 лютого налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця. На Київщині налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця, місцями сильні опади.