Новий посол США в ООН засудила російську агресію в Україні

08:25, 03 лютого 2017

Київ. 3 лютого. УНІАН. Посол Сполучених Штатів Америки при Організації Об’єднаних Націй Ніккі Гейлі засудила російську агресію в Україні.

Про це вона сказала на засіданні Ради безпеки ООН, під час якого розглядалася ситуація довкола Авдіївки.

"Я вважаю прикрим випадком, що моя перша поява тут відбувається за умов, коли я повинна засудити агресивні дії Росії", - сказала вона.

У цьому зв'язку Гейлі пояснила: "Прикро, тому це є повторенням занадто багатьох випадків впродовж багатьох років, коли представники Сполучених Штатів повинні робити це (засуджувати - УНІАН). Цього не повинно так бути".

"Ми хочемо покращити наші відносини з Росією. Проте страшна ситуація на сході України є такою, що вимагає чіткого і рішучого засудження російських дій", - наголосила Гейлі.

Також вона заявила, що "раптове посилення бойових дій на сході України взяло у пастку тисячі цивільних та зруйнувало життєво важливу інфраструктуру".

Посол наголосила, що загострення насильства повинно припинитися. "Сполучені Штати залишаються з народом України, який страждає близько трьох років через російську окупацію і військове втручання. Поки Росія та сепаратисти, яких вона підтримує, не поважатимуть український суверенітет і територіальну цілісність, ця криза продовжуватиметься", - заявила Гейлі.