Сполучені Штати пом’якшили обмежувальні заходи щодо взаємодії американських компаній з ФСБ

20:55, 02 лютого 2017

Київ. 2 лютого. УНІАН. Департамент казначейства США (Міністерство фінансів) пом’якшив обмежувальні заходи щодо взаємодії американських компаній з російською Федеральною службою безпеки в сфері інформаційних технологій, дозволивши американським компаніям мати певні комерційні справи з ФСБ.

Про це повідомляється на сайті Мінфіну США.

Зазначається, що Управління з контролю за іноземними активами Департамента казначейства США опублікувало директиву "Генеральна ліцензія (GL) 1". Цей документ дозволяє певні операції з експорту, реекспорту, поширення та використання деяких продуктів інформаційних технологій, які були заборонені виконавчими указами попереднього президента Барака Обами від 1 квітня 2015 року та 28 грудня 2016 року.

Американським компаніям за дозволом Мінфіну дозволятиметься витрачати щорічно не більше 5 тис. доларів на придбання у ФСБ Росії ліцензій, дозволів на продукти інформаційних технологій.

Водночас сказано, що американським компаніям забороняється вивезення, реекспорт або передача будь-яких товарів та послуг в Крим, який визначено територією України.