«ПриватБанк» оцінив збитки після формування резервів у 135 млрд грн - голова правління (доповнена)

18:05, 02 лютого 2017

Новина доповнена після 2-го абзацу

Київ. 2 лютого. УНІАН. Націоналізований «ПриватБанк» оцінив збитки після формування резервів у 135 млрд грн, повідомив голова правління банку Олександр Шлапак на прес-конференції в Києві.

За його словами, банк має намір вжити заходів, щоб у подальшому вийти на прибуткову діяльність.

Шлапак запевнив, що «ПриватБанк» стабілізував відплив коштів з рахунків клієнтів, який посилився напередодні і в період його націоналізації. «У період турбулентності ми втратили майже 30 млрд грн своїх пасивів», - сказав він, зазначивши, що на даний момент банк виходить у плюс за гривневими ресурсами, в тому числі «вирівнялася ситуація» з поточними і депозитними рахунками юридичних осіб.

Також банкір повідомив, що «ПриватБанк» має у своєму розпорядженні ліквідні активи на 109 млрд грн, що покриває 63% його зобов'язань. При цьому він підкреслив, що на розміщені у банку депозити фізичних осіб діє 100-відсоткова гарантія держави.

Як повідомляв УНІАН, Кабінет міністрів 18 грудня 2016 року прийняв рішення націоналізувати найбільший банк України «ПриватБанк» (Дніпро), керуючись рекомендаціями Ради національної безпеки і оборони.

Для докапіталізації «ПриватБанку» уряд випустив облігації внутрішньої державної позики на 107 млрд грн, при цьому папери на 25,8 млрд грн Нацбанк викупив наприкінці грудня, ще на 1,4 млрд грн - в січні поточного року.