Очільник "Укрзалізниці" не має наміру скасовувати концерти своєї групи

17:39, 02 лютого 2017

Київ. 2 лютого. УНІАН. Голова правління Публічної акціонерної компанії "Укрзалізниця" Войцех Балчун заявив, що не збирається скасовувати концерти своєї рок-групи Chemia, й надалі поєднуватиме цю діяльність з роботою в держкомпанії.

Про це сказав сам Балчун, коментуючи звинувачення міністра інфраструктури Володимира Омеляна, який розкритикував його за продовження виступів у рок-групі Chemia.

"Рівень цього аргументу - нижче за мої стандарти. Хіба я когось питаю, хто що робить у вільний час? Хтось збирає марки, хтось бігає, а я граю, і не збираюся припиняти", - заявив Балчун.

Як повідомляв УНІАН, раніше Омелян в інтерв'ю УНІАН повідомив про факти виступи Балчуна у концертах у складі групи Chemia у той час, коли Балчун "повинен був займатися своїми прямими обов'язками як глава залізниці". Він зазначив, що після обрання Балчуна на посаду керівника "Укрзалізниці" була досягнута домовленість про припинення концертної діяльності на період роботи у держкомпанії. Однак, за словами міністра, ці домовленості не були дотримані, і Балчун знову розмістив програму гастролей на лютий-березень-квітень 2017 року.

Кабінет міністрів України 20 квітня 2016 року за результатами конкурсу призначив екс-керівника Польських залізниць Балчуна на посаду голови правління «Укрзалізниці». Балчун є також лідером і гітаристом рок-групи Chemia.