Україна і Болгарія розглядають можливість добудови дороги Одеса - Рені до Болгарії - прес-служба президента

16:43, 02 лютого 2017

Київ. 2 лютого. УНІАН. Україна і Болгарія розглядають можливість добудови автомобільної дороги Одеса - Рені, реконструкція якої має відбутися цього року, до Болгарії. Як повідомили в прес-службі президента України, відповідних домовленостей було досягнуто в ході телефонної розмови президентів України і Болгарії Петра Порошенка і Румена Радєва.

«Президенти обговорили окремі актуальні питання двосторонніх торговельно-економічних відносин і зміцнення співпраці в галузі енергетичної безпеки. Було розглянуто можливості проведення наступного засідання Спільної українсько-болгарської міжурядової комісії з економічного співробітництва. Сторони також обговорили питання подальшої реалізації проекту реконструкції автодороги Одеса - Болград - Рені до Болгарії», - повідомили в прес-службі глави держави.

Як повідомляв УНІАН, траса Одеса - Рені розглядається як одна із стратегічних, оскільки в разі реконструкції вона здатна наростити трафік у 2,5 разу і змінити логістику всього південного регіону України. Дорожні роботи почалися ще в 2016 році і здійснюються за рахунок коштів обласного бюджету, перевиконання планових щомісячних митних зборів та фонду регіонального розвитку.