На Закарпатті інспектора прикордонної служби затримали на хабарі в 1,5 тис. дол.

15:54, 02 лютого 2017

Київ. 2 лютого. УНІАН. У Закарпатській області інспектора прикордонної служби затримали на хабарі в 1,5 тис. дол.

Як повідомили УНІАН в управлінні зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України, військовою прокуратурою Ужгородського гарнізону за матеріалами та спільно з співробітниками відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю Управління СБУ в Закарпатській області та внутрішньої безпеки ДПС України задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди інспектором прикордонної служби відділу «Солотвино» Мукачівського прикордонного загону ДПС України.

Грошові кошти у розмірі 1,5 тис. дол. США призначалися за сприяння у безперешкодному переміщенні, а саме без поглибленого огляду транспортного засобу, продовольчих товарів через державний кордон на територію України.

Крім того, за результатами проведення обшуків на території ВПС та митного поста «Солотвино» виявлено та вилучено "чорну касу" зміни у сумі 900 євро, 210 дол. США, талони на понад 2 тис. літрів пального та більше ніж 16 тис. грн.

Вказану особу сьогодні затримано у порядку ст. 208 КПК України. Вирішуються питання про повідомлення старшині про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням), обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади.