Екс-прокурору Крима з нагляду за додержанням законів у військовій сфері Нянчуру оголошено підозру за держзраду

14:57, 02 лютого 2017

Київ. 2 лютого. УНІАН. Прокуратура Автономної Республіки Крим оголосила підозру колишньому прокурору Кримського регіону з нагляду за додержанням законів у військовій сфері Сергію Нянчуру.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала прес-секретар генерального прокурора України Лариса Сарган.

"За результатами досудового розслідування 01.02.2017 колишньому українському прокурору С.Нянчуру повідомлено про підозру за фактом державної зради (за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.111 КК України)", - повідомила Сарган.

За її словами, досудовим розслідуванням встановлено, що Нянчур у березні 2014 року вступив на службу до незаконного органу, створеного окупаційними силами на підтримку утвердження на території України влади країни-окупанта, так званої "военной прокуратуры Черноморского флота Российской Федерации". Зайнявши посаду першого заступника військового прокурора ЧФ РФ, він її обіймає по теперішній час.

Сарган нагадала, що санкція вказаної статті Кримінального кодексу України передбачає позбавлення волі на строк від 10 до 12 років. Відповідальність за злочини проти основ національної безпеки має бути неминучою, для чого органами прокуратури вживаються всі можливі заходи, наголосила вона.