Справу екс-мера Слов'янська Штепи слухатиме Комінтернівський райсуд Харкова – прокуратура

14:36, 02 лютого 2017

Харків. 2 лютого. УНІАН. Справу екс-мера Слов'янська Донецької області Нелі Штепи слухатиме Комінтернівський районний суд Харкова.

Інформацію про це кореспондентові УНІАН підтвердили у прес-службі прокуратури Харківської області.

Як повідомив УНІАН адвокат Штепи Дмитро Марченко, підсудність справи була визначена під час засідання Апеляційного суду Харківської області вчора, 1 лютого, куди матеріали були направлені з Червонозаводського райсуду Харкова, в якому не вдалося призначити нову колегію суддів для розгляду справи екс-мера Слов'янська.

Адвокат заявив, що, на його думку, цим призначенням Апеляційний суд порушив принцип територіальної підсудності. "Я наполягав на Слов'янському міськрайонному суді. Мало бути за місцем скоєння злочину", - сказав він.

Марченко додав, що на цей час йому не повідомляли про те, коли має відбутися перше засідання у справі Штепи в Комінтернівському суді, незважаючи на те, що завтра, 3 лютого, спливає термін її тримання під вартою.

Як повідомляв УНІАН, 26 січня головуючий суддя Червонозаводського райсуду Харкова Віктор Єжов, який слухав справу Штепи, був відведений через відкриття стосовно нього кримінального провадження за фактом сприяння терористичній діяльності.

27 січня через відсутність належної кількості суддів у Червонозаводському райсуді справа Штепи була передана до Апеляційного суду Харківської області для визначення підсудності іншому суду.

Довідка УНІАН. Екс-мера Слов’янська Донецької області Нелю Штепу обвинувачують у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, що спричинило загибель людей) і ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи організації) Кримінального кодексу України.

Запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для Штепи завершується 3 лютого 2017 року.