За рік-півтора Київ має отримати оновлений Статут територіальної громади міста – Резніков

14:00, 02 лютого 2017

Київ. 2 лютого. УНІАН. Заступник голови Київської міської державної адміністрації Олексій Резніков зазначає, що за рік-півтора Київ має отримати оновлений Статут територіальної громади міста.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав під час спільного засідання міжфракційного депутатського об’єднання «За Київ» та підкомітету з питань взаємодії з громадянським суспільством комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції.

«На сьогодні науковцями і юристами розроблена концепція змін до Статуту територіальної громади міста Києва», – сказав Резніков і додав, що в ній запропоновано 4 моделі.

Концепція, за його словами, була презентована й опублікована на сайті КМДА. «Уже створена робоча група спільно з виконавчим органом, науковцями й депутатами Київської міської ради – по два представники від кожної фракції увійшли до складу цієї робочої групи», – зазначив Резніков і додав, що її завданням є протягом близько півроку попрацювати з цією концепцією та громадськістю, провести «круглі столи» й зібрання, аби з’ясувати, яким має бути Статут територіальної громади міста Києва.

Одним із розділів Статуту, на його переконання, має бути розділ щодо публічного простору, елементами якого є захист, у тому числі, зовнішнього вигляду міста. Тут, зокрема, має йтися про історичні фасади та права на забудову.

«Через півроку ми маємо визначитися, яким бути Статуту, а тоді почнеться робота над текстом самого Статуту. За рік-півтора Київ має отримати свою нову міську Конституцію», – сказав Резніков.