Міністр інфраструктури доручив новому голові Адміністрації морпортів упродовж місяця розробити план розвитку підприємства

19:32, 01 лютого 2017

Київ. 1 лютого. УНІАН. Міністр інфраструктури України Володимир Омелян доручив новопризначеному виконуючому обов'язки голови держпідприємства «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) Райвісу Вецкагансу впродовж місяця розробити стратегічний план розвитку підприємства.

«У нас змінилося керівництво Адміністрації морських портів і поставлене завдання перед новим керівником упродовж місяця дати чіткий стратегічний план розвитку цього підприємства плюс його корпоратизація», - сказав міністр у ефірі одного з телеканалів.

Він також повідомив, що досі на рівні уряду не вирішено питання створення Морської адміністрації – базового держоргану, який буде займатися питаннями регулювання морської галузі, незважаючи на подання до Кабміну відповідного положення про створення адміністрації.

«На рівні Кабміну у нас зависло питання про створення Морської адміністрації, але я сподіваюся, що ми все ж таки це «продавимо», оскільки у нас, крім реформи, в 2018 році буде перевірка міжнародної морської організації», - сказав Омелян.

Як повідомляв УНІАН, Міністерство інфраструктури ініціювало початок комплексної реформи морської галузі, ключовим аспектом якої є реорганізація АМПУ, зміна керівництва підприємства, а також створення Морської адміністрації, яка візьме на себе всі завдання АМПУ.

12 січня міністр інфраструктури Омелян представив колективу АМПУ громадянина Латвії Вецкаганса як виконуючого обов'язки голови підприємства. Тоді ж міністр інфраструктури доручив Вецкагансу перевірити законність всіх рішень, ухвалених у поточному році попереднім керівництвом підприємства.

Наприкінці листопада 2016 року Міністерство інфраструктури підготувало проект створення Морської адміністрації і передало його на узгодження в Кабмін. Тоді міністерство розраховувало, що новий орган почне роботу з 1 січня 2017 року.