Із захоплених Росією бурових вишок обстріляно український літак – Цеголко (доповнена)

16:49, 01 лютого 2017

Новина доповнена після третього абзацу

Київ. 1 лютого. УНІАН. Сьогодні під час тренувального польоту у морській економічній зоні України був обстріляний український транспортний літак.

Про це президенту України Петру Порошенку доповів міністр оборони Степан Полторак, повідомив прес-секретар глави держави Святослав Цеголко у Facebook.

«Це сталося в районі Одеського газового родовища з раніше захоплених Росією бурових вишок. Екіпаж не постраждав. Подробиці повідомить Міністерство оборони», - зазначив Цеголко.

У свою чергу Полторак повідомив на своїй сторінці у Facebook, що в результаті обстрілу було пошкоджено сам літак, проте «Ан-26 продовжив виконання польотного завдання».

«Сьогодні, 1 лютого 2017 року, під час здійснення тренувального польоту у виключній (морській) економічній зоні України, у районі Одеського газового родовища з раніше захоплених Російською Федерацію бурових вишок зі стрілецької зброї був обстріляний транспортний літак Військово-Морських Сил Збройних Сил України Ан-26», - написав міністр оборони.

Крім того, за його словами, екіпаж виявив і зафіксував роботу радіолокаційної станції Російської Федерації в активному режимі, що зазвичай використовується для наведення ракет систем протиповітряної оборони.

«Після повернення літального апарату на аеродром під час зовнішнього огляду повітряного корабля виявлено трисантиметровий кульовий отвір – наслідки обстрілу літака зі стрілецької зброї», - зазначив Полторак.