Мінінфраструктури веде переговори з інвесторами про створення нового внутрішнього авіаперевізника - Омелян

16:38, 01 лютого 2017

Київ. 1 лютого. УНІАН. Міністерство інфраструктури веде переговори з інвесторами про створення нової авіакомпанії з українською реєстрацією для забезпечення перевезень пасажирів на внутрішніх рейсах.

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян в ефірі телеканалу "24".

"Ми хочемо ще хоча б одну компанію, яка б забезпечувала внутрішні перельоти в Україні. Ми над цим працюємо, але не так просто знайти людину, яка буде готова вкласти зараз 150 млн дол.", - сказав він.

За словами Омеляна, цього місяця він проведе переговори з даного питання з рядом іноземних інвесторів.

"Можливо, нам вдасться переконати зовнішніх інвесторів. Зокрема, в лютому у мене будуть переговори з кількома компаніями, що вони одержать українську реєстрацію, створять свій парк із 5-7 регіональних літаків і забезпечать польоти в межах України, плюс, звичайно, міжнародні перевезення", - сказав він.

Як повідомляв УНІАН, раніше Державіаслужба повідомила, що кількість перевезених у 2016 році пасажирів на 2,1% перевищила показник "пікового" 2013 року, що свідчить про відновлення українського ринку пасажирських авіаперевезень після спаду в 2014-2015 роках.

За даними служби, українські авіакомпанії в 2016 році збільшили перевезення пасажирів порівняно з результатом 2015 року на 31,2% – до 8,274 млн осіб. Водночас, пасажиропотік через українські аеропорти за підсумками минулого року зріс на 20,9% – до 12,928 млн осіб.