Кабмін схвалив проект указу президента щодо національної програми під егідою Комісії Україна - НАТО на 2017 рік

16:15, 01 лютого 2017

Київ. 1 лютого. УНІАН. Кабінет міністрів схвалив проект указу президента України «Про затвердження Річної національної програми під егідою Комісії Україна - НАТО на 2017 рік».

Про це повідомляє прес-служба віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе.

«Цим документом ми не відпрацьовуємо стандартну бюрократичну процедуру і не розпочинаємо черговий етап міністерських щоквартальних звітувань, а створюємо платформу для досягнення Україною стандартів НАТО», - сказала Климпуш-Цинцадзе.

Зазначається, що програма на 2017 рік включає в себе, зокрема, питання реформування сектора безпеки й оборони, а сама підготовка програми тривала під егідою міжвідомчої Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України на чолі з Климпуш-Цинцадзе.

«Принципово важливо, що нам вдалося винайти модальності корелювання програми з відповідними положенням таких документів стратегічного планування, як Стратегії національної безпеки, Воєнної доктрини, Стратегічного оборонного бюлетеню, Стратегії кібербезпеки, Державної цільової оборонної програми розвитку озброєння та військової техніки на період до 2020 року тощо», - підкреслила віце-прем`єр.