Сапери розпочали роботи з розмінування ліній електропередач в Авдіївці - ДСНС

15:02, 01 лютого 2017

Київ. 1 лютого. УНІАН. Сапери розпочали роботи з обстеження та розмінування ліній електропередач в Авдіївці для проведення аварійно-відновлювальних робіт.

Як повідомляє прес-служба ДСНС, до відповідних робіт залучено 2 піротехнічні розрахунки та 2 аварійні бригади для ремонту високовольтних ліній.

Також по місту працюють піротехнічні групи.

У ДСНС зазначили, що теплопостачання в Авдіївці здійснюється централізовано за рахунок заводської теплоенергоцентралі на природному газі, температура теплоносія в тепломережі – 50 градусів тепла, в квартирах температура повітря – 15 градусів тепла. Об’єкти соціально-побутової сфери, що не мають власних систем резервного електроживлення, забезпечуються електроенергією від 5 генераторів ДСНС (в резерві знаходяться 12 генераторів різної потужності, додатково залучено 3 потужних пересувних електростанції), йдеться в повідомленні.

Водопостачання жителів міста на цей час здійснюється за графіком 2 рази на добу. Для електроживлення насосної станції і подачі питної води із резервуарів встановлено генератор великої потужності, який доставлено підрозділами ДСНС Запорізької області.

У місті також організовано підвезення питної та технічної води для населення.

В Держслужбі також інформують, що впродовж минулої доби із Авдіївської міської лікарні перевезено до центральної районної лікарні м. Костянтинівка 15 тяжкохворих осіб. Здійснено евакуацію 20 людей похилого віку з будинку для престарілих до смт Білецьке Добропільського району.

Крім того, сьогодні трьома автобусами перевезено 77 людей (з них 19 дорослих та 58 дітей) до пансіонатів «Перлина Донеччини» та «Смарагдове містечко» у м. Святогірськ. Також доправлено до м. Покровськ 13 людей, з них 3 дитини, до м. Маріуполь - 11 людей, з них 4 дитини.

Водночас розгорнуто 11 пунктів обігріву, 3 військові польові кухні.

Всього до аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт залучено 260 осіб та 60 одиниць техніки.

Як повідомляв УНІАН, російські війська та контрольовані РФ бойовики на Донбасі з 29 січня розпочали масовані обстріли Авдіївки, використовуючи важку артилерію, системи «Град» і танки.

У місті пошкоджено багато житлових будинків, проблеми з електрикою, водою і опаленням.

Сьогодні опівдні голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський заявив, що російська сторона в СЦКК надала письмове підтвердження гарантії припинення вогню в районі Авдіївки.