Журналіста Лойка викликали до слідчого управління Москви у справі про пропаганду «Правого сектору», яка нібито міститься в його роботах - ЗМІ

14:46, 01 лютого 2017

Київ. 1 лютого. УНІАН. Журналіста Сергія Лойка викликали до слідчого управління Москви у справі про пропаганду забороненого в РФ «Правого сектору», яка нібито міститься в його роботах.

Як повідомляє Радіо Свобода, в отриманій Лойком повістці зазначається, що звернення надійшло від депутата московського муніципального округу Якиманка за прізвищем Захаров і пов'язане з виставкою «Прямий погляд», на якій було представлено роботи Лойка і журналіста Олександра Васюковича.

За цією заявою було проведено перевірку. Лойку наказано з'явитися до слідчого управління до 16 лютого.

Наприкінці вересня 2016 року в Сахаровський центр у Москві, де проходила виставка «Прямий погляд», прийшла група людей, які назвали себе «ополченцями Донбасу». Вони вимагали закрити експозицію, спробували розв'язати бійку, тоді як зовні розгорнули свій плакат представники прокремлівського Національно-визвольного руху. За день до цього невідомий облив червоною фарбою представлені на виставці фотографії, присвячені збройному конфлікту в Україні.

Співробітниця Сахаровського центру заявила, що серед людей, які тоді вимагали закрити виставку Лойка і Васюковича, був депутат на прізвище Захаров.

Джерело: http://www.svoboda.org/a/28272873.html