Стратегію розвитку "Укрпошти" до 2021 року буде представлено у лютому - гендиректор підприємства

17:46, 31 січня 2017

Київ. 31 січня. УНІАН. Стратегію розвитку українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" до 2021 року буде оприлюднено в середині лютого.

Про це на брифінгу повідомив генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський.

"Ми доопрацюємо і представимо нашу стратегію розвитку "Укрпошти" через тиждень, максимум два", - сказав він.

За словами Смілянського, зараз програма проходить узгодження і доопрацювання спірних моментів у ряді міністерств.

При цьому, як зазначив під час брифінгу міністр інфраструктури Володимир Омелян, Міністерство інфраструктури схвалило цю стратегію.

Як повідомляв УНІАН, 30 січня Смілянський представив стратегію розвитку "Укрпошти" на найближчий час прем'єр-міністру України Володимиру Гройсману. Під час зустрічі сторони обговорили багато проблем, з якими стикається підприємство, зокрема низький рівень автоматизації процесів і недостатнє технологічне оснащення. На думку голови уряду, вирішення цих проблем має відбуватися з дотриманням максимального рівня локалізації виробництва необхідної техніки на території України.

Довідка УНІАН. «Укрпошта» входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України і є національним оператором поштового зв'язку в країні. Підприємство надає понад 50 видів послуг через 12 тис. відділень по всій Україні. Штат компанії налічує близько 76 тис. співробітників.

«Укрпошта» щорічно здійснює обробку і доставку споживачам більш як 240 млн поштових відправлень, 16 млн посилок і відправлень з оголошеною цінністю, 15 млн переказів, а також доставляє більш як 83 млн пенсій.