Міністр інфраструктури повідомив, що зобов'язаний знайомству з головою «Укравтодору» Новаком депутату Кононенку

16:46, 31 січня 2017

Київ. 31 січня. УНІАН. Міністр інфраструктури України Володимир Омелян повідомив, що зобов'язаний знайомству з нинішнім виконуючим обов'язки голови Державного агентства автомобільних доріг України («Укравтодор») Славоміром Новаком народному депутату України з фракції «Блок Петра Порошенка» Ігорю Кононенку.

Про це міністр сказав в інтерв'ю УНІАН.

«Якось ми з ним (Кононенком – УНІАН) спілкувалися з приводу дорожньої сфери ... І він повідомив, що є хороша людина, яку можна розглянути радником із питань автодорожнього господарства. Я з ним (Новаком – УНІАН) познайомився і, оскільки на той час була вакансія керівника «Укравтодору», – запропонував його на цю посаду», – сказав Омелян.

При цьому він підкреслив, що задоволений результатами роботи Новака на посаді голови «Укравтодору».

Також Омелян повідомив, що на відміну від іншого поляка – голови правління «Укрзалізниці» Войцеха Балчуна, який отримує конкурентну зарплату в розмірі понад 460 тис. грн на місяць, стосовно Новака досі немає рішення уряду про встановлення йому ринкової зарплати.

«Прем'єр-міністр обіцяє вирішити це питання третій місяць. Мені дуже незручно, а Новаку – дуже неприємно», – сказав очільник Мінінфраструктури, додавши, що керівник «Укравтодору» живе в Україні на свої власні заощадження.

Як повідомляв УНІАН, Кабінет міністрів у жовтні 2016 року призначив екс-міністра транспорту Польщі Славоміра Новака головою «Укравтодору».

Новак повідомив, що, будучи міністром транспорту, відповідав за стратегію розвитку транспортної галузі Польщі, а також за залучення інвестицій для підготовки до Євро-2012. Також він зазначив, що займався реформуванням «Польських залізниць». За словами Новака, його головним завданням в «Укравтодорі» стане залучення іноземних інвестицій і компаній для участі в дорожніх тендерах.

Омелян в інтерв'ю УНІАН зазначив, що в підписаному з головою «Укрзалізниці» Войцехом Балчуном контракті передбачено приблизно 463 тис. грн заробітної плати щомісяця, а також отримання відсотків залежно від виконання ключових показників ефективності, затверджених спостережною радою компанії.

Детальніше читайте на сайті «УНІАН-Економіка»: http://economics.unian.ua/transport/1751701-volodimir-omelyan-mi-domovlyalisya-pislya-obrannya-balchun-pripinyae-kontserti-i-zaymaetsya-robotoyu-ale-vin-znovu-rozmistiv-svoyu-programu-gastroley-na-lyutiy-kviten.html