МАУ і "Укрпошта" підписали меморандум про збільшення транзиту пошти

16:45, 31 січня 2017

Київ. 31 січня. УНІАН. Найбільший авіаперевізник в Україні - компанія "Міжнародні авіалінії України" (МАУ) і державна компанія "Укрпошта" підписали меморандум про співпрацю у сфері збільшення транзиту пошти.

Меморандум було підписано сьогодні, 31 січня, генеральним директором "Укрпошти" Ігорем Смілянським і президентом авіакомпанії МАУ Юрієм Мірошниковим. При підписанні були присутні міністр інфраструктури Володимир Омелян та в.о. директора найбільшого в Україні аеропорту "Бориспіль" Євген Дихне.

"Ринок міжнародних перевезень є одним з ключових, і цей напрямок буде розвиватися. Тому у цьому напрямку ми співпрацюємо і з МАУ, і з "Борисполем". Сьогодні "Укрпошта" займає 80% транзитних поштових перевезень в Україні. Ми плануємо збільшити цю частку і обсяги перевезень", - сказав Смілянський.

Він додав, що це рішення дозволить збільшити транзит пошти з 36 до 150 тонн в середньому на місяць. А співпраця з МАУ дозволить перенаправити частину транзиту з території Росії в Україну.

У свою чергу Мірошников зазначив, що співпраця з "Укрпоштою" дозволить авіакомпанії за підсумками 2017 року перевезти більше 1 тис. тонн пошти.

"Важливість розвитку транзитного потенціалу головного аеропорту України "Бориспіль" для нашої держави не викликає сумнівів. Транзитні можливості - це не тільки перевезення пасажирів і вантажів, це також і перевезення посилок та інших поштових відправлень, які дозволяють залучати в Україну додаткову виручку в іноземній валюті" , - сказав він.

За підсумками підписання меморандуму міністр інфраструктури Володимир Омелян зазначив, що це рішення дозволить відновити позиції України як транзитної держави.

"Це великий крок вперед для відновлення cargo-авіації в Україні. Я вірю, що це дозволить нам говорити не лише про зростання пасажирських перевезень, а й про збільшенні перевезень вантажною авіацією", - сказав міністр, додавши, що МАУ слід збільшити свій вантажний флот, який налічує поки тільки одне повітряне судно.

Як повідомляв УНІАН, за даними Державної авіаційної служби України, за підсумками 2016 року українські аеропорти обслужили 42 тис. тонн пошти, що на 24% більше, ніж у 2015 році.