Київ отримав 5 нових тролейбусів з кондиціонерами і системами автономного ходу

16:34, 31 січня 2017

Київ. 31 січня. УНІАН. Київ отримав 5 нових тролейбусів з кондиціонерами і системами автономного ходу.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Київської міськдержадміністрації, тролейбуси надійшли до депо № 2 КП «Київпастранс».

За словами заступника голови КМДА Іллю Сагайдака, "основною особливістю нових «Богданів» є система автономного ходу, яка дозволить тролейбусу проїхати 1 км зі швидкістю 10 км/год без використання штанг. Завдяки цьому тролейбуси зможуть об’їжджати аварійні ділянки та менше стояти в заторах. Для пасажирів тролейбуси будуть максимально комфортними та зручними – вони обладнані сучасними системами кондиціонування в кабіні водія та в салоні".

Для маломобільних груп населення, сказав Сагайдак, створені комфортні умови – рухомий склад має низьку підлогу, облаштовані місця для колісних крісел, поручні, поясні ремені, засоби сигналізації водію, а також встановлені пандуси.

За словами Сагайдака, в нових тролейбусах також встановлені системи відеонагляду.

У грудні 2016 року керівник КП "Київпастранс" Дмитро Левченко повідомив у соцмережах, що столиця закупила 11 трамваїв, 61 тролейбус та 50 автобусів, які відповідають вимогам європейської столиці. Він не поінформував тоді, на які маршрути вийдуть нові одиниці.

Як повідомляв УНІАН, на закупівлю рухомого складу в програмі соціально-економічного розвитку Києва на 2017 рік закладено 488 млн грн для придбання 59 автобусів (300 млн грн), 16 тролейбусів (110 млн грн), та 2 трамвайних вагонів (78 млн грн).