Представник європейських народників, депутат від Польщі Росаті обраний головою делегації Європарламенту до Комітету асоціації Україна – ЄС

15:37, 31 січня 2017

Брюссель. 31 січня. УНІАН. Головою делегації Європейського парламенту до Комітету асоціації Україна – ЄС обраний представник європейських народників, політик від Польщі Даріуш Росаті (Dariusz Rosati).

Відповідне оголошення було зроблено у вівторок на засіданні делегації Європарламенту, передає власний кореспондент УНІАН.

Кандидатура Росаті була єдиною, яка була висунута на цю посаду.

Раніше цю посаду обіймав Андрей Пленкович, який нещодавно був обраний прем’єр-міністром Хорватії.

Зайнявши місце в президії, політик подякував колегам за висловлену довіру. «Я буду підтримувати європейський шлях України і вражений роботою, яку вони вже зробили. Україна є одним із важливих сусідів, і ця країна має стратегічну важливість для ЄС. Нам потрібна демократична, стабільна та заможна Україна, і це має бути нашою стратегічною метою», – наголосив він.

Росаті (8 серпня 1946 року) є професором із питань економіки, був обраний у Європейський парламент 13 червня 2004 року. У період із 29 грудня 1995 року до 31 жовтня 1997 року займав посаду міністра закордонних справ Польщі за часів президентства Александра Квасьневського.