В Авдіївці вживаються заходи з недопущення розморожування систем теплопостачання міста

15:07, 31 січня 2017

Київ. 31 січня. УНІАН. В Авдіївці вживаються заходи з недопущення розморожування систем теплопостачання міста.

Про це віце-прем’єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко повідомив у Facebook.

«Щодо надзвичайної ситуації в місті Авдіївка Донецької області, наразі вживаються заходи з недопущення розмороження систем теплопостачання міста; забезпечення необхідною кількістю електричних генераторів для організації тимчасових схем електропостачання соціально значимих об’єктів та об’єктів інфраструктури; відновлення у найкоротші терміни електропостачання теплоелектростанції заводу і фільтрувальної станції», - написав він.

Також Зубко додав, у місті опрацьовується можливість здійснення необхідної комутації електричних мереж від діючої лінії електропередач 35 кВ.

Крім того, забезпечується координація дій груп розмінування Міноборони, а також підрозділів ДСНС.

Він також повідомив, що до заходів задіяні: Донецька ВЦА разом із МВС, Міноборони, Міненерго, ДСНС, Нацполіція, Нацгвардія, Дніпропетровська та Харківська ОДА.

Як повідомляв УНІАН, окупанти з 29 січня дуже активно обстрілюють українські позиції біля Авдіївки, а також житлові квартали. Вчора місто через обстріли залишилася без водо-, електро- і теплопостачання. Внаслідок відключення високовольтної лінії було припинено електропостачання Авдіївського коксохімічного заводу та Донецької фільтрувальної станції.

Сьогодні голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив, що надійшла письмова гарантія з російського боку про припинення обстрілів від 10.00 до 17.00 і готовність відповідних служб розпочати ремонтні роботи на пошкоджених об’єктах. Однак режим тиші досі не встановлено.