Підозрюваний у розкраданні майна екс-глава банку «Михайлівський» стверджує, що не планує переховуватися від слідства

11:56, 31 січня 2017

Київ. 31 січня. УНІАН. Підозрюваний у розкраданні майна колишній голова правління банку «Михайлівський» Ігор Дорошенко стверджує, що не планує переховуватися від слідства, і перебуває у лікарні.

Про це він написав у Facebook.

«Друзі, з четверга перебуваю у лікарні. Був госпіталізований по швидкій допомозі. Не переховувався і не планую. Всі обов'язки, покладені законодавством, у т. ч. з інформування відпов. інстанцій, я і адвокати виконуємо (поінформували слідство і прокуратуру у встановлені терміни з наявністю відпов. підтверджувальних документів). Спасибі за підтримку!», - написав Дорошенко.

Як повідомляв УНІАН, прес-служба прокуратури Києва 30 січня повідомила, що суд дав дозвіл на затримання Дорошенка з метою його приводу для подальшого вирішення питання про зміну запобіжного заходу з домашнього арешту на тримання під вартою.

Повідомлялося, що 27 січня Дорошенко не з'явився до слідчого прокуратури для оголошення нової підозри (крім розкрадання майна, йому додатково інкримінується доведення банку до банкрутства).

Також у прокуратурі додали, що «перевіркою інформації про хворобу В. Дорошенка, наданої його адвокатом, отримано документальні підтвердження про відсутність підстав для його госпіталізації».

Довідка УНІАН. Національний банк 23 травня 2016 року заявив про рішення віднести банк «Михайлівський» до категорії неплатоспроможних через проведені ним сумнівні операції з депозитами фізичних осіб.

У серпні Нацполіція повідомила про вручення підозри та арешт екс-голови правління банку «Михайлівський» Дорошенка, підозрюваного у розкраданні 870 млн грн коштів і доведенні банку до неплатоспроможності. Йому загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Пізніше суд змінив Дорошенку запобіжний захід з тримання під вартою на нічний домашній арешт.