Бойовики проігнорували пропозицію щодо режиму тиші, надану їм для вивезення тіл загиблих – прес-центр АТО

11:35, 31 січня 2017

Київ. 31 січня. УНІАН. Бойовики проігнорували пропозицію щодо режиму тиші, надану їм для пошуку та вивезення тіл своїх загиблих.

Про це йдеться в повідомленні прес-центру штабу АТО на сторінці у Facebook.

Наголошується, що російсько-окупаційні війська не припиняють штурмові дії та активно застосовують артилерію й міномети в районі Авдіївки. Окупантів, наголошується в повідомленні, не зупиняють навіть власні втрати, які вони понесли внаслідок спроб захоплення українських позицій.

"Зважаючи на це, командування сил АТО запропонувало протилежній стороні забезпечити 31 січня дотримання режиму "тиша". Зазначене мало на меті дати можливість російсько-окупаційним військам здійснити пошук та евакуацію тіл своїх загиблих у цьому районі бойових дій", – йдеться в повідомленні.

Крім того, про вказане було заздалегідь поінформовано російську сторону СЦКК встановленим порядком.

"Однак, протилежна сторона даний акт гуманності проігнорувала, чим вкотре засвідчила своє справжнє ставлення до людей, які воюють на боці російсько-окупаційних військ", – констатували в штабі АТО.

Як повідомляв УНІАН, окупанти з 29 січня обстрілюють українські позиції біля Авдіївки, а також житлові квартали.

Сьогодні голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив, що надійшла письмова гарантія з російського боку про припинення обстрілів від 10.00 до 17.00. Однак пізніше він заявив, що підрозділ російських бойовиків знову пішов у наступ під Авдіївкою.