У морги Донецька за останні три доби доставлено близько 80 тіл знищених бойовиків - Шкіряк

11:19, 31 січня 2017

Київ. 31 січня. УНІАН. Радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк повідомляє, що у морги Донецька за останні три доби доставлено близько 80 тіл знищених бойовиків.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"За оперативною інформацію з наших джерел у Донецьку, у морги міста за останні три доби доставлено вже близько 80 трупів знищених російських військових та терористів "ДНР", купа поранених. Остаточні цифри буде уточнено пізніше", - повідомляє Шкіряк.

Він додав, що між собою "поранені орки" говорять, що якщо не просунуться далі в Авдіївці, то "укры могут пойти вперед и захватят Донецк".

Також Шкіряк додав, що, зважаючи на значні втрати, рядові бойовики панікують і обурюються діями своїх російських кураторів щодо наказу про наступ в районі авдіївської промзони.

За його словами, наказ атакувати Авдіївку і здійснити прорив у глиб території України дав Генштаб збройних сил РФ – "прямий засновник і керівник російських терористичних банд "ЛДНР", безумовно, за вказівкою Путіна".

"Мета - черговий шантаж і спроба залякування української сторони задля можливих поступок Кремлю в рамках "мінського процесу", - наголосив Шкіряк.

Крім того, він зазначив, що наразі йдеться про трьох поранених цивільних.

Як повідомляв УНІАН, окупанти з 29 січня обстрілюють українські позиції біля Авдіївки, а також житлові квартали. Вчора місто через обстріли залишилася без водо-, електро- і теплопостачання. Внаслідок відключення високовольтної лінії було припинено електропостачання Авдіївського коксохімічного заводу та Донецької фільтрувальної станції.

Сьогодні голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив, що надійшла письмова гарантія з російського боку про припинення обстрілів від 10.00 до 17.00, й ремонтні бригади розпочинають відновлення об’єктів. Однак пізніше він заявив, що підрозділ російських бойовиків знову пішов у наступ під Авдіївкою.