На Житомирщині місцева влада заявляє про черговий факт скидання львівського сміття

11:13, 31 січня 2017

Житомир. 31 січня. УНІАН. У селищі Черняхів Житомирської області зафіксовано черговий випадок скидання львівського сміття.

Як повідомив кореспонденту УНІАН Черняхівський селищний голова Іван Бабицький, львівське сміття виявлено у Черняхові в ці вихідні. На місце події виїжджали працівники селищної ради.

За фактом несанкціонованого скидання сміття правоохоронці проводять перевірку. Кількість незаконно завезеного сміття наразі встановлюється.

У Черняхові вживаються заходи щодо прибирання львівського сміття та встановлено камери відеоспостереження.

"Це вже далеко не перший випадок скидання львівського сміття у нашому селищі. Люди обурені. Слід вже нарешті навести лад у цьому питанні, скільки можна вже!",- прокоментував ситуацію Бабицький.

Про появу фур зі львівським сміттям на Житомирщині протягом останнього тижня також повідомляла прес-служба управління патрульної поліції Житомира.

Як повідомляв УНІАН, 30 січня голова Львівської ОДА Олег Синютка повідомив, що Львів повністю очищено від сміття, яке накопичилося на території міста через проблеми із вивезенням побутових відходів. За його словами, для цього були украдені відповідні угоди із полігонами твердих побутових відходів у Львівській області.

Водночас в секторі комунікацій Головного управління Національної поліції України в Тернопільській області повідомили, що до поліції звернулися місцеві мешканці з інформацією, що 30 січня близько 4-ї години ранку дві вантажівки з відходами зі Львова заїхали на територію Павлівського смітєзвалища у Бережанському районі і скинули сміття.

Довідка УНІАН. У Львові виникла напружена ситуація з вивезенням побутових відходів через закриття Грибовицького сміттєзвалища після обвалу на ньому та загибелі людей у травні 2016 року.

Міський голова Львова Андрій Садовий неодноразово звертався за допомогою до інших регіонів країни, однак більшість із них не мають змоги приймати додаткову кількість сміття через технічний стан полігонів. Випадки несанкціонованого завезення львівського сміття фіксувалися багатьох областях України, зокрема і в Житомирській.

За даними Львівської міської ради, щоденно місто продукує 650-700 тонн сміття.