В Одесі правоохоронці затримали заступника начальника митного поста під час отримання хабара

19:19, 30 січня 2017

Одеса. 30 січня. УНІАН. В Одесі сьогодні, 30 січня, правоохоронці затримали заступника начальника митного поста під час отримання хабара.

Як повідомили УНІАН у прес-службі прокуратури Одеської області, сьогодні слідчі прокуратури Одеської області спільно з працівниками УСБУ в Одеській області управління внутрішньої безпеки регіонального главку ДФС викрили чиновника митниці.

Встановлено, що заступник начальника митного поста Одеської митниці сьогодні отримав від представника підприємства частину неправомірної вигоди в сумі 800 доларів за безперешкодне митне оформлення двох контейнерів з товарами.

Також, за даними прокуратури, раніше цей чиновник вимагав і отримав від зазначеного громадянина хабар у розмірі 2,5 тис. доларів.

«Встановлено, що перед 800 доларами цей митник вже отримав від громадянина 2,5 тис. дол. за розмитнення п'яти контейнерів з продукцією», - повідомили в прес-службі.

Прокуратура Одеської області розслідує кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди).

Наразі тривають першочергові слідчі дії.