Міністр інфраструктури подав до Кабміну пропозицію про звільнення свого першого заступника Кравцова

18:22, 30 січня 2017

Київ. 30 січня. УНІАН. Міністр інфраструктури України Володимир Омелян надіслав до Кабінету міністрів пропозицію про звільнення свого першого заступника Євгена Кравцова.

У коментарі УНІАН Омелян уточнив, що поки ще не вносив на розгляд уряду кандидатуру на посаду першого заступника міністра транспортного відомства.

Раніше в прес-службі Міністерства інфраструктури повідомили про ініціативу Омеляна звільнити Кравцова з посади першого заступника міністра. Крім того, за інформацією прес-служби, 25 січня на засіданні уряду було прийнято рішення у зв'язку зі скороченням посади звільнити заступника міністра інфраструктури – керівника апарату Дмитра Роменського, який займав цю посаду з травня 2016 року, а до цього очолював юридичний департамент міністерства.

Як повідомляв УНІАН, Кравцов почав роботу в "Укрзалізниці" в січні 2015 року на посаді радника генерального директора, потім став директором з реформування, правової та майнової політики компанії. У жовтні 2015 року Кравцов увійшов до першого складу правління "Укрзалізниці", а з 30 березня 2016 року був призначений виконувачем обов'язків голови правління "Укрзалізниці". У травні 2016 року Кабінет міністрів призначив Кравцова на посаду першого заступника міністра інфраструктури і автоматично звільнив його з посади члена правління «Укрзалізниці». У серпні минулого року Кравцов очолив новостворену наглядову раду "Укрзалізниці".

Як раніше зазначив УНІАН державний секретар Міністерства інфраструктури України Андрій Галущак, коментуючи рішення Кабміну про виведення «Укрзалізниці» з підпорядкування Міністерства інфраструктури та перепідпорядкування компанії безпосередньо уряду, той факт, що діючий голова наглядової ради компанії Кравцов є першим заступником міністра інфраструктури, не може бути аргументом для призначення нового керівника спостережної ради, адже Мінінфраструктури було і залишається держорганом, який формує і реалізує державну політику у сфері залізничного транспорту.

Він також підкреслив, що на сьогодні між наглядовою радою і менеджментом "Укрзалізниці" склалися конструктивні відносини, "значною мірою завдяки саме Кравцову".