МОЗ розпочало підготовку документів для закупівлі ліків за кошти держбюджету-2017

17:16, 30 січня 2017

Київ. 30 січня. УНІАН. Міністерство охорони здоров’я розпочало підготовку необхідних документів для закупівлі ліків за кошти державного бюджету 2017 року.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі МОЗ.

«На сьогодні укладено угоди з міжнародними організаціями та вже здійснені перші поставки лікарських засобів. Крім того, міністерство вже розпочало підготовку документів, необхідних для закупівлі ліків за кошти державного бюджету 2017 року», - йдеться в повідомленні.

В міністерстві відзначають, що у 2016 році міжнародні організації взяли на себе зобов’язання поставити засоби імунопрофілактики, лікарські засоби та медичні вироби в рамках відповідних бюджетних програм по 37 напрямках на суму понад 3 млрд грн.

«З 2015 року Міністерство охорони здоров’я почало закуповувати лікарські засоби та вироби медичного призначення через міжнародні організації. Це дозволило уникнути корупції і забезпечити українців якісними та життєво необхідними ліками», - зазначається в повідомленні.

Також в міністерстві наголосили, що значні можливості та досвід міжнародних організацій у сфері закупівель лікарських засобів та медичних виробів дозволяють використовувати бюджетні кошти прозоро та ефективно і, що більш важливо, забезпечувати якісне лікування пацієнтів в Україні.