У Києві визначили 24 молодіжні ініціативи, до фінансування яких долучиться міська влада

17:05, 30 січня 2017

Київ. 30 січня. УНІАН. У Києві визначили 24 проекти молодіжних і дитячих громадських організацій, до фінансування яких долучиться в цьому році міська влада, виділивши 1,5 млн грн.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації з посиланням на керівника апарату КМДА Володимира Бондаренка.

Зазначається, що перелік переможців Міського конкурсу проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, був визначений конкурсною комісією. З ним можна ознайомитись на офіційній сторінці КМДА, зайшовши за посиланням https://kievcity.gov.ua/news/47110.html

Конкурс був оголошений на початку квітня 2016 року і проводився у трьох номінаціях: Створення умов для інтелектуального, морального, здорового розвитку молоді, реалізації її освітнього й творчого потенціалу; Сприяння зайнятості та самозайнятості молоді; Інформаційне забезпечення реалізації молодіжної політики.

За словами Бондаренка, надаючи фінансову підтримку ініціативам, влада намагається сприяти створенню відповідних умов для розвитку та самореалізації молоді та дітей столиці.