Порошенко обговорить з Меркель завершення ратифікації Угоди про асоціацію, надання "безвізу" та макрофінансової допомоги

16:59, 30 січня 2017

Київ. 30 січня. УНІАН. Президент України Петро Порошенко та федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель обговорять завершення процесу ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, процесу надання Україні безвізового режиму і макрофінансової допомоги.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив Порошенко під час спільної прес-конференції з федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель сьогодні в Берліні.

«Ми обговоримо якнайскорішу реалізацію тих домовленостей з ЄС, які є в Україні – це завершення процесу ратифікації Угоди про асоціацію, завершення процесу надання Україні безвізового режиму і завершення надання Україні макрофінансової допомоги та інших проектів, які є між ЄС, Німеччиною та Україною», - заявив він.

Крім того, Порошенко запросив Меркель відвідати Україну з офіційним візитом у зручний час.

Як повідомляв УНІАН, рішення про дату запровадження безвізового режиму з Європейським Союзом для українців прийматиметься в рамках міжінституційних переговорів Єврокомісії, Європейської Ради та Європарламенту.

15 грудня 2016 року Європарламент ухвалив пропозиції стосовно механізму тимчасового призупинення дії безвізового режиму Євросоюзу з третіми країнами. Це рішення ще має бути затверджено Радою ЄС.