Порошенко в Берліні поінформував про варварські методи ведення війни російськими бойовиками на Донбасі

16:20, 30 січня 2017

Київ. 30 січня. УНІАН. Президент України Петро Порошенко поінформував у Берліні про варварські методи ведення війни російськими бойовиками на Донбасі, коли окупанти обстрілюють позиції сил АТО з артилерійських систем, розміщених у житлових кварталах міст для того, щоб українські військові не мали можливості відкрити вогонь у відповідь.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він повідомив під час спільної прес-конференції з федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

«Хочу поінформувати, що за вчорашній день 5 українських військових загинули, 12 зазнали поранень (на Донбасі). Сьогодні зранку ще 2 солдат віддали своє життя за захист територіальної цілісності нашої держави, ще 5 були поранені», - сказав Порошенко.

«Поранені та загинули вони внаслідок артилерійського вогню з артилерійських систем, які були встановлені російськими бойовиками в житлових кварталах Донецька та Ясинуватої для того, щоб українські військові не мали можливості відкрити вогонь у відповідь. Це варварські методи ведення вогню», - додав президент.

«Ми негайно залучили ОБСЄ, негайно поінформували. Наголошую на тому, що російська сторона відмовилася відповідати і на запити нашої сторони, і на запити ОБСЄ», - зауважив глава держави.