Визначено ключове гасло і логотип Євробачення-2017

16:18, 30 січня 2017

Київ. 30 січня. УНІАН. Організатори Євробачення-2017 визначили, що ключовим гаслом пісенного конкурсу, що відбудеться в Києві, буде «Celebrate Diversity» - «Шануймо розмаїття».

Про це повідомляє сайт «UA:Перший».

Зазначається, що це гасло «добре доповнює творчий дизайн цьогорічного пісенного конкурсу, в основі якого – традиційне українське намисто, що є не тільки найдавнішою жіночою прикрасою, а й вважається оберегом. Неповторності прикрасі надає саме те, що вона складається з великої кількості різноманітних намистин, кожна з яких особлива».

«Слоган «Celebrate Diversity» доповнює минулорічну тему «Come Together» (Єднаймося – укр.). У цьогорічному гаслі Євробачення є важливі для пісенного конкурсу цінності. «Celebrate Diversity» - про об’єднання Європи і країн поза її межами, громадяни яких зберуться разом, щоб вшанувати те, що нас поєднує, і те, що відрізняє один від одного, робить нас унікальними. Також усіх поєднає гарна музика», – цитує сайт виконавчого директора Євробачення Йона Ула Санда.

Він вважає, що «використання цього чудового та значущого логотипу, заснованого на традиційному оберегу, створює не лише відчуття історичності, але й сучасності - у зовнішньому вигляді та подачі».

«Оскільки ця тема є ключовою для команди Євробачення-2017, ми з нетерпінням чекаємо на фантастичне шоу у травні», - додав Йон Ула Санд.

В повідомленні сказано, що «слоган і логотип події дають розуміння української культури та уявлення про те, що чекатиме на фанів, які приїдуть до Києва в травні».

Джерело: http://1tv.com.ua/news/channel/86857

Як повідомляв УНІАН, 31 січня відбудеться церемонія передачі символічного ключа від Євробачення міському голові Києва від президента міської ради Стокгольма. Після цього розпочнеться жеребкування 43 країн-учасниць до півфіналів.