Порошенко та Меркель скоординують позиції щодо «дорожньої карти» Мінських угод

16:02, 30 січня 2017

Київ. 30 січня. УНІАН. Президент України Петро Порошенко та федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель сьогодні скоординують позиції щодо «дорожньої карти» виконання Мінських угод.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Порошенко повідомив під час спільної прес-конференції з федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель у понеділок в Берліні.

«Україна залишається відданою Мінським домовленостям та виступає за їх повне виконання, передусім Росією», - заявив він.

При цьому президент переконаний, що «жодної альтернативи Мінським домовленостям не існує».

«Ми впевнені в тому, що на сьогоднішній день потрібні об’єднані та рішучі дії для того, щоб змотивувати російську сторону бути за столом переговорів, змотивувати імплементацію Мінських домовленостей в повному обсязі, в першу чергу, їх безпековий компонент, припинити вбивство, в тому числі й цивільного населення на Донбасі. Це є абсолютно неприйнятно, і наша координація сьогодні має надзвичайно високу важливість», - зауважив глава держави.

«Ми сьогодні обговоримо «дорожню карту» Мінських домовленостей, ту «дорожню карту», про яку ми домовились в Берліні під проведення «нормандського саміту», - додав Порошенко.