Порошенко і голова Бундестагу виступають за продовження санкцій проти Росії до повного виконання Мінських угод

14:38, 30 січня 2017

Київ. 30 січня. УНІАН. Президент України Петро Порошенко в рамках візиту до Німеччині провів зустріч з президентом Бундестагу Норбертом Ламмертом, в ході якої співрозмовники відзначили важливість продовження політики санкцій щодо Росії до повного виконання Мінських домовленостей.

Як повідомили УНІАН у прес-службі, глава держави поінформував про загострення ситуації на Донбасі, а також триваючу гібридну агресію з боку Росії.

Зазначається, що у цьому контексті співрозмовники відзначили важливість збереження єдності та солідарності для ефективної відповіді на існуючі загрози для миру та безпеки.

Порошенко висловив вдячність за тверду позицію Норберта Ламмерта на підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та рішучого невизнання анексії Росією Криму.

«Сторони погодились із важливістю підтримки політики санкцій щодо Росії до повного виконання Мінських домовленостей. Співрозмовники також обговорили прогрес України на шляху реформ та відповідні можливості Бундестагу підтримати зусилля української влади у цьому напрямку», - йдеться у повідомленні.

Також глава Української держави та президент Бундестагу підкреслили важливість пришвидшення надання українцям безвізового режиму та ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Президент звернувся з проханням до парламенту Німеччини визнати Голодомор актом геноциду проти українського народу.

Порошенко та Ламмерт також відзначили важливість проведення «Дня реформ в Україні» навесні цього року в Бундестазі.