Влада Києва обіцяє не пізніше 1 лютого оголосити громадські проекти, які отримають фінансування з бюджету міста

13:04, 30 січня 2017

Київ. 30 січня. УНІАН. Влада Києва обіцяє не пізніше 1 лютого оголосити громадські проекти, які перемогли у проекті «Бюджет участі» і отримають фінансування з бюджету міста.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сказав керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко сьогодні під час прес-брифінгу.

«Закінчилося голосування за громадські проекти. 112 тис. 300 голосів віддано загалом за проекти. В середньому зараз оцінюємо, що 62 проекти будуть реалізовані в результаті голосування за Бюджет участі», - повідомив Бондаренко.

За його словами, наразі проводиться перевірка голосів.

«У нас є один день для перевірки окремих варіантів голосування. Я знаю, що були нарікання від активістів, що в останній день за деякі проекти було проголосовано більше 100-150-200 голосів. Але голосування було одне з найбільш захищених. В даному випадку голосування було персоналізоване, тому ми можемо підтвердити кожну людину. Почекаємо ще добу і 31 січня в кінці дня або 1 лютого зранку почуємо весь перелік проектів, які будуть реалізовані», - сказав Бондаренко.

Як повідомляв УНІАН, голосування за найкращі пропозиції киян розпочалось 27 грудня 2016 року і тривало до 29 січня 2017 року.

До розгляду приймалися проекти киян за напрямами: безпека та громадський порядок, дорожньо-транспортна інфраструктура, енергозбереження, комунальне господарство, культура та туризм, навколишнє середовище, освіта, охорона здоров’я, соціальний захист, спорт, телекомунікації.

Реєструвати проекти можна було на сайті "Громадський проект Київ: Бюджет міських ініціатив".

Згідно з раніше затвердженим планом КМДА, кращі ініціативи від киян передбачалося оголосити 27-28 грудня 2016 року, але КМДА відтермінувала цю дату у зв’язку зі значною кількістю поданих громадських проектів розвитку міста та з метою їх якісного опрацювання.

Як повідомлялось, до голосування було допущено більше 300 проектів (з 496 поданих від громадян) на суму фінансування більш ніж 200 млн грн.

У бюджеті міста передбачено загальний фонд Бюджету участі в розмірі 50 млн грн. Визначено, що один громадський проект не може бути більш як на 1 млн грн.