Апеляційний суд знову переніс розгляд скарги прокуратури на відмову відсторонити Охендовського від посади голови ЦВК

12:31, 30 січня 2017

Київ. 30 січня. УНІАН. Засідання Апеляційного суду Києва з розгляду скарги прокуратури на рішення Солом’янського районного суду про відмову у відстороненні Михайла Охендовського від посади голови Центральної виборчої комісії знову перенесено.

Як передає кореспондент УНІАН, сьогодні засідання Апеляційного суду перенесли у зв’язку із хворобою одного із суддів колегії, що мала розглядати цю скаргу.

Наразі невідомо, на яку дату і час перенесено засідання.

Як повідомлялося, Спеціалізована антикорупційна прокуратура просить суд відсторонити голову ЦВК від посади на два місяця у зв’язку з розслідуванням кримінального провадження за підозрою Охендовського у незаконному отриманні коштів з "чорної каси" Партії регіонів.

Прокуратура оголосила Охендовському підозру в отриманні хабарів в особливо великих розмірах. За даними НАБУ, загальна сума хабарів, які отримав підозрюваний, становить понад 160 тис. доларів.

Голова ЦВК відкидає всі звинувачення й запевняє, що доведе свою невинуватість і не втікатиме з України.

21 грудня 2016 року суддя Солом’янського райсуду Києва Віталій Українець не задовольнив клопотання прокурорів САП про відсторонення Охендовського від посади на два місяці.

Прокуратура оскаржила це рішення. 16 січня Апеляційний суд переніс на 30 січня розгляд скарги за клопотанням захисників Охендовського.