У Кремлі заявили, що нове керівництво США виступає за активізацію врегулювання конфлікту в Україні

12:07, 30 січня 2017

Москва. 30 січня. УНІАН. У Кремлі заявили, що нове керівництво США виступає за активізацію врегулювання конфлікту в Україні, щоб не дозволити перетворитися йому на «застарілу кризу».

Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, відповідаючи на питання УНІАН, яка позиція США на врегулювання конфлікту в Україні за підсумками телефонної розмови президентів США та Росії.

«Американська сторона є переконаною прихильницею тієї точки зору, що не можна дозволити українській кризі перетворитися на застарілу кризу, необхідна активізація зусиль для врегулювання цієї проблеми», - сказав прес-секретар Путіна.

Водночас він заявив, що в позиції Кремля «нічого не змінилося», і він виступає за безальтернативність реалізації «Мінська-2».

«В першу чергу - реалізація Мінських домовленостей з боку Києва, без будь-якого подвійного чи потрійного трактування цих домовленостей. Саме це може стати запорукою успіху. Саме з цим ми поки що свідчимо про таке істотне провисання, що не сприяє вирішенню цієї проблеми», - сказав Пєсков.