Міністр інфраструктури запропонує уряду звільнити свого першого заступника Кравцова

11:23, 30 січня 2017

Київ. 30 січня. УНІАН. Міністр інфраструктури України Володимир Омелян має намір сьогодні, 30 січня, направити в Кабінет міністрів подання про звільнення свого першого заступника Євгена Кравцова, повідомили УНІАН у прес-службі міністерства.

Крім того, в прес-службі повідомили, що 25 січня на останньому засіданні уряду було прийнято рішення звільнити заступника міністра інфраструктури - керівника апарату Дмитра Роменського у зв'язку зі скороченням такої посади.

Як повідомляв УНІАН, Кравцов почав роботу в «Укрзалізниці» в січні 2015 року на посаді радника генерального директора, потім став директором з реформування, правової та майнової політики компанії. У жовтні 2015 року Кравцов увійшов до першого складу правління «Укрзалізниці», а з 30 березня 2016 року став виконувачем обов'язків голови правління «Укрзалізниці». У травні 2016 року Кабінет міністрів призначив Кравцова на посаду першого заступника міністра інфраструктури і автоматично звільнив його з посади члена правління «Укрзалізниці». У серпні минулого року Кравцов очолив новостворену наглядову раду «Укрзалізниці».

18 травня 2016 року Кабмін призначив заступника міністра інфраструктури - керівника апарату Дмитра Роменського, який до цього обіймав посаду директора юридичного департаменту міністерства.