За фактом смерті співробітника СБУ порушено справу за статтею «доведення до самогубства»

11:02, 30 січня 2017

Київ. 30 січня. УНІАН. За фактом смерті співробітника Служби безпеки України розпочато кримінальне провадження за ст. 120 Кримінального кодексу - «доведення до самогубства».

Про це УНІАН повідомили у прес-службі військової прокуратури Центрального регіону України.

«Військовою прокуратурою Київського гарнізону Центрального регіону України внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом доведення до самогубства старшого інспектора сектору режимно-секретного відділу Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України (ч. 1 ст. 120 КК України)», - йдеться в повідомленні.

«Установлено, що в приміщенні вказаного інституту виявлено труп старшого прапорщика з вогнепальним пораненням голови», - зазначили в прокуратурі.

На місці події працювали працівники військової прокуратури Київського гарнізону та експерти.

За даними відомства, «виявлено та вилучено передсмертну записку, складену від імені загиблого військовослужбовця, пістолет ПМ, сім набоїв до нього, кулю та гільзу».

Досудове розслідування здійснює військова прокуратура Київського гарнізону.

При цьому в прокуратурі додали, що «найбільш ймовірною версією спричинення смерті працівника СБУ є самогубство».

Як повідомляв УНІАН, СБУ сьогодні повідомила про смерть свого співробітника, який наклав на себе руки. Зазначалося, що, за попередньою інформацією, самогубство сталося на побутовому ґрунті і не пов’язане із службовою діяльністю.