Олланд у розмові з Трампом наголосив, що скасовувати санкції проти Росії можна лише після реалізації Мінських угод

11:35, 29 січня 2017

Київ. 29 січня. УНІАН. Президент Франції Франсуа Олланд під час телефонної розмови з президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом наголосив на тому, що скасовувати санкції, запроваджені проти Росії через вторгнення в Україну, можна лише після реалізації Мінських угод.

Як повідомляє Deutsche Welle, також під час телефонної розмови 28 січня президент Франції закликав свого американського колегу підтримувати Європейський Союз у всіх сферах, включно з оборонною. Зокрема, у повідомленні прес-служби президента Франції йдеться про те, що він наголосив, що НАТО є "незамінним".

Президент Франції також наголосив на важливості Паризької кліматичної угоди, з-під якої раніше Трамп обіцяв відкликати підпис американського президента.

Крім того, французький лідер застеріг американського колегу від економічних і політичних наслідків політики протекціонізму.

"У нестабільному та непевному світі поворот всередину себе буде глухим кутом", - цитує слова Олланда його прес-служба.

Разом з тим, французький президент порушив і українське питання, наполігши, що санкції з Росії можна знімати лише за умови виконання Мінських угод.

"Стосовно Росії глава держави підтвердив своє прагнення продовжувати та інтенсифікувати діалог з усіх питань. Він наполіг, що санкції, накладені через ситуацію в Україні, можуть бути зняті, лише коли ситуація на сході країни буде врегульована з цілковитою реалізацією Мінських угод", - зазначається у заяві Єлисейського палацу.

Джерело: http://dw.com/p/2Wa1N