У Києві демонтували три незаконні газозаправки, вилучено понад 22 тонни скрапленого газу - прокуратура

20:11, 28 січня 2017

Київ. 28 січня. УНІАН. У Києві демонтували три незаконні газозаправні станції, вилучено понад 22 тонни скрапленого газу.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури м. Києва в Facebook.

Зазначається, що співробітники відомства спільно з Управлінням захисту економіки ДЗЕ Нацполіції України припинили діяльність трьох нелегальних газозаправних пунктів, які знаходились на вул. Тепловозній, проспекті Возз'єднання та проспекті П. Григоренка у Дарницькому районі столиці.

«Вказані заправки функціонували без жодних дозвільних документів та були розташовані у небезпечній близькості до житлових будинків», - йдеться у повідомленні.

В рамках кримінального провадження за ст.272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) КК проведено демонтаж нелегальних заправок. Під час слідчих дій правоохоронці вилучили цистерни зі скрапленим газом об’ємом понад 22 тисяч літрів та обладнання для здійснення незаконної діяльності.

«В рамках слідства призначено пожежно-технічну експертизу по вилученому майну. Також підготовлено клопотання до суду щодо арешту нелегального обладнання», - додали у відомстві.