У "Народному фронті" заявили про союз Тимошенко з «Опоблоком», попри обіцянки не об'єднувати «Батьківщину» з іншими політсилами

18:53, 28 січня 2017

Київ. 28 січня. УНІАН. У партії «Народний фронт» розцінюють заяву Юлії Тимошенко про те, що «Батьківщина» не об’єднуватиметься з жодною політичною силою, як констатацію факту, що сьогоднішній союз лідерки фракції з «Опозиційним блоком» і надалі працюватиме у жорсткій спайці і не розширюватиме свого складу.

Про це йдеться у заяві прес-службі «Народного фронту», переданій агентству УНІАН.

«Спільні голосування фракцій «Батьківщини» та «Опоблоку» у парламенті, зафіксовані незалежними моніторинговими службами, доводять, що Тимошенко, нарешті, здійснила свою давню мрію про «ширку» з Партією регіонів, причому в ідеальних умовах відсутності у «регіоналів» Януковича, який не міг терпіти конкуренції у змаганнях на кращого «друга Путіна» в Україні. А про прямі стосунки і плідну співпрацю Юлії Володимирівни з Віктором Медведчуком, кумом російського фюрера, ходять цілі легенди», - йдеться у повідомленні.

У той же час у НФ зазначили, що те, що «Батьківщина», нарешті, знайшла собі істинних союзників, може і є особистим успіхом Тимошенко, але, водночас, - це серйозний виклик для України.

Зауважується, що остання заява про можливе зниження тарифів на 100 доларів через тиждень «після відставки уряду» - зайве підтвердження того, що Тимошенко може пообіцяти все, якщо є можливість дорватися до владного кабінету.

Як повідомляв УНІАН, про розкол в "Опоблоці" повідомили раніше ЗМІ.

За їхніми даними, вже прийнято остаточне рішення про поділ проекту приблизно порівну між двома групами його головних бенефіціарів. Будуть створені дві нові політичні сили. Повідомляється, що до кожного з політичних новоутворень увійде приблизно по двадцять чинних депутатів від «Опоблоку».

Ймовірно, партія на основі групи Ахметова налічуватиме трохи більше людей. Одну з нових політсил очолить Юрій Бойко, але, за фактом, технічним співголовою буде Сергій Льовочкін. Робочий варіант назви – Партія розвитку України. Висловлюються припущення, що партія Льовочкіна-Фірташа-Бойка тісно співпрацюватиме з «Батьківщиною» Юлії Тимошенко.