В Одеській області правоохоронці затримали більш як 34,5 тис. пачок контрабандних сигарет

17:41, 28 січня 2017

Одеса. 28 січня. УНІАН. В Одеській області правоохоронці затримали 34,6 тис. пачок контрабандних сигарет.

Як повідомили УНІАН у прес-службі ГУ СБУ в Одеській області, сьогодні в пункті пропуску «Іллічівськ-поромна переправа» спільна міжвідомча група у складі прикордонників, співробітників Управління по боротьбі з контрабандою та порушенням митних правил Південної митниці та представників СБУ виявила вантажний автомобіль зі схованкою, заповненою тютюновими виробами.

Цей автомобіль під керуванням 38-річного громадянина України прибув на виїзд з України на теплохід «Грейфсвальд» сполученням Чорноморськ (Україна) - Батумі (Грузія).

«Водій зазначив, що перевозить вантаж кукурудзи. Однак, на підставі оцінки й аналізу ризиків міжвідомчою групою було прийнято рішення про поглиблений огляд транспортного засобу», - розповіли в СБУ.

В результаті огляду в напівпричепі виявлено подвійне дно – в схованці виявилися сигарети білоруського виробництва: HILTON, NZ BLACK, NZ GOLD, ASHIMA. Всього правоохоронці виявили 34,6 тис. пачок сигарет, вартість яких зараз уточнюється.

У відомстві зазначили, що відповідальність за дане правопорушення передбачає також вилучення самого автомобіля як засобу переміщення контрабанди.

«Слід зазначити, що цей громадянин вже потрапляв у поле зору оперативних підрозділів у зв'язку з причетністю до контрабанди сигарет», - зазначили в секторі.

Як повідомляв УНІАН, раніше в прес-службі Головного управління ДФС в Одеській області заявили про виявлення сьогодні у вантажівці з кукурудзою рекордної партії сигарет, що незаконно перевозилися. Зокрема, нелегальний вантаж виявили під час здійснення митного контролю автомобіля DAF, який з вантажем «замороженої кукурудзи в качанах і зернах» прибув до Чорноморська Одеської області для подальшого відправлення до Грузії.