Фігуранту справи «кримських диверсантів» Редвану Сулейманову продовжили арешт до 28 лютого

17:07, 28 січня 2017

Київ. 28 січня. УНІАН. Фігуранту «справи кримських диверсантів» Редвану Сулейманову продовжили арешт до 28 лютого.

Про це в суботу повідомив кореспондент Радіо Свобода Антон Наумлюк.

За його словами, 25 січня підконтрольний Кремлю Київський районний суд Сімферополя відмовився продовжити запобіжний захід Сулейманову, оскільки підсудність справи належить до Верховного суду Криму. Слідство мало подати туди заяву про продовження арешту за сім днів до закінчення терміну 30 січня.

«Тобто, вони вже на той час запізнилися на два дні. Фактично у слідства залишалася єдина можливість законно утримати Сулейманова під арештом – оскаржити рішення Київського суду і домогтися його скасування. Щоб адвокат Сулейманова не заважав цьому, Курбедінова заарештували на 10 днів. І відразу ж Київський суд продовжив арешт Сулейманову на місяць», - зазначив журналіст.

Як повідомляв УНІАН, 12 серпня 2016 року на російському ТБ показали допит одного з нібито "диверсантів", які готували вибухи в окупованому Криму. На відео чоловік, який назвався Редваном Сулеймановим, повідомив, що «за завданням співробітників української розвідки готував вибухи на автовокзалі і в аеропорту кримської столиці».

10 серпня у ФСБ Росії заявили, що запобігли вчиненню терактів в окупованому Криму на "критично важливих об'єктах інфраструктури і життєзабезпечення півострова", які нібито готувало Головне управління розвідки Міноборони України.

Також у ФСБ заявили про ліквідацію "української агентурної мережі" і затримання групи "диверсантів".

У свою чергу президент України Петро Порошенко заявив про безглуздість і цинічність звинувачення Росії на адресу України у підготовці терактів у Криму.

Крім того, у ФСБ РФ заявили про затримання 9 листопада «диверсійно-терористичної групи головного управління розвідки Міноборони України» в окупованому Севастополі. Затримані, як стверджують в Росії, також планували здійснення диверсійних акцій на об'єктах військової інфраструктури і життєзабезпечення півострова Крим.

Джерело:http://www.radiosvoboda.org/a/news/28264864.html